FIFA 16 Ultimate Team

3.2.113645

4.4

220

En iyi futbol oyunu Android'te sizlerle

11.9M

Bu uygulamayı oyla

FIFA 16 Ultimate Team, Android cihazlar için FIFA'dan beklenen yıllık bölümdür. Beklendiği gibi, bu yeni sürümünde popüler Ultimate Team modunu da içeren farklı oyun modları mevcut.

FIFA 16 Ultimate Team'de sıfırdan rüyalarınızdaki takımı oluşturabilirsiniz. Oyunun başında, oyuncuları, sözleşmeleri, koçları, oyun planı vb. bulabileceğiniz kartlara sahip olacaksınız. Tüm Ultimate Team kartlarının hepsi mevcuttur.

Şüphesiz ki sizin Ultimate Team'inizin bu oyunda çok önemli bir yeri var, fakat arkadaşlarınızla, liglerde ve kupalarda oynayabilirsiniz. FIFA 16'dan beri tüm resmi lisanslara sahip olduğu için, en son çıkan kitleri, rozet ve kadroları alabilirsiniz.

FIFA 16 Ultimate Team'in oynanışı önceki bölümlerdeki oyunla benzerlik gösterir. Kontrolleri daha basitleştirildi ve dokunmatik ekrana adapte edildi, böylece bazı hareketler diğerlerinden daha basit. Her durumda, eğlenceli bir oyun; zaten önemli olan da bu.

FIFA 16 Ultimate Team yenilenmiş bir spor oyunudur. Oyunun oynanışı çok daha iyi olabilirdi (daha iyi oyun sistemine sahip olan başka isimlerde mevcut), yine de bütün olarak muhteşem bir deneyim. Grafikler ve resmi lisanslar da fena değil.
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 1.4 gigabayt boş alana ihtiyaç var.

Gereksinimler

ÇOK ÖNEMLİ: Google Play yoluyla indirilmiş uygulamayı aktive etmeniz gerekiyor. Aslında, Google Play ile indirmek zorunda değilsiniz, fakat programı kendi kullanıcı hesabınızla ilişkilendirmeniz gerekiyor. Bunu, Google Play web sayfasını bilgisayarınızdan ziyaret ederek yapabilirsiniz (ve gerekliyse bir proxy kullanarak).

Uptodown X